In Lifestyle

Flower box – najlepsze kwiaciarnie

Wielkimi krokami zbliża się Święto Kobiet, czyli dzień w którym w PRL kobiety otrzymywały rajstopy i goździka. Dziś rozmach tego święta jest zdecydowanie większy i kobiety mogą liczyć na piękne bukiety kwiatów. A w tym segmencie coraz popularniejsze stają się flower boxy, czyli kwiaty w ozdobnym kartonowym pudełku i to właśnie na nich się skupimy. Panowie ten post jest trochę z myślą o Was byście nie głowili się zbytnio nad wyborem kwiatów.

Flower box ma wiele zalet, bo przecież nie potrzebujemy wazonu a co za tym idzie to świetna opcja na obdarowanie kogoś w miejscu pracy. Kwiaty są idealnie ułożone ale taki box może zawierać nie tylko kwiaty ale i ulubione słodycze, alkohol a nawet pierścionek, wszystko zależy od fantazji osoby obdarowującej. Gdy kwiaty nie będą już cieszyły naszego oka, puste pudełko można zaadoptować do samodzielnego zrobienia kwiatowego boxa.

Kwiaciarni posiadającej w swojej ofercie flower boxy jest bardzo dużo. Najczęściej mamy możliwość wyboru rodzaju i koloru kwiatów oraz kształtu i koloru pudełka. Klasyka klasyką, ona nigdy nie wychodzi z mody, jednak gdy chcemy zrobić na kimś wrażenie musimy się bardziej postarać i czymś wyróżnić. Ja polecę Wam dwa miejsca, w których kupicie obłędne flower boxy koło których nikt nie przejdzie obojętnie. Dodatkowo nie ważne gdzie mieszkasz, bo kwiatowa niespodzianka może dojechać w dowolny zakątek Polski.

 

FLORAL CONCEPT STORE

Obok boxów tej marki nie sposób przejść obojętnie, każdy jest ładniejszy od następnego a zarazem niepowtarzalny. Genialne kompozycje najróżniejszych kwiatów z możliwością dołączenia vouchera, perfum, biżuterii. W takim boxie można umieścić co dusza zapragnie. Łączenia kolorów, form, wszystko z dbałością o szczegóły sprawia, że box wygląda zachwycająco i jest niezwykle Pinterestowy. Już chyba nie może być lepiej, ale tu Was zaskoczę! Strzałem w dziesiątkę jest możliwość personalizacji boxa i nadrukowania na nim twarzy ukochanej kobiety. Ta usługa robi wrażenie, prawda? 

Źródło: zdjęcia pochodzą ze strony Floral Concept Store

 

SweetBOUQUÈT

Nazwa w pełni oddaje asortyment tego butiku. Najpiękniejsze kombinacje kwiatów w połączeniu ze słodyczą makaroników w każdej z możliwych wariacji. Wszystko w luksusowym wydaniu, zachwyca estetyka, zawartość oraz jakość wykonania. Niezwykłe kompozycje, które ucieszą oko i podniebienie. Wielkim plusem jest oferta dla mężczyzn, czyli np. połączenie whisky lub koniaku z makaronikami w „męskich” smakach np. Jack Daniel’s. Mnie urzekł także dostępny w ofercie tort jednorożec 🙂

Źródło: zdjęcia pochodzą ze strony Sweet Bouquet

 

Inne kwiaciarnie godne polecenia

Warto zwrócić uwagę na „wieczne róże”, które dzięki poddaniu kwiatom specjalnym zabiegom nie tracą uroku przez długo ponad rok!

FLOWER STORE – kwiaciarnia Mai Bohosiewicz, kwiatki trzymają się bardzo długo

GRACE flowerbox – wieczne róże w najróżniejszych kombinacjach

FLOWEROSE – klasyka stylu

Rose du Chateau – francuski szyk

Panowie nie zapominajmy do boxa dołączyć dedykacji na bileciku, drogie Panie nie zapomnijmy podziękować za tak piękny prezent.

Share Tweet Pin It +1
Previous PostMagia miłości - filmy dla zakochanych i singli
Next PostZdrada scenarzystów – po drugiej stronie serialu

No Comments

Leave a Reply